o portalu

Polecany Lekarz to nowoczesna, multimedialna platforma będąca miejscem szybkiej, bezpiecznej i profesjonalnej komunikacji między lekarzami i pacjentami. Korzystanie z usług serwisu niesie za sobą pakiet korzyści, jak bogata w niezbędne informacje wirtualna wizytówka dla lekarza oraz dostęp do najlepszych ekspertów medycznych dla pacjenta.

 

Własne miejsce w medycznej wirtualnej przestrzeni

Naszym celem jest kreacja miejsca w Internecie, gdzie lekarze otrzymają szansę na zareklamowanie swojej osoby szerszej publiczności. Co nas odróżnia od innych portali zrzeszających specjalistów z zakresu opieki medycznej?

Lekarze to specyficzna grupa zawodowa. Jej członkowie to osoby, które bardzo często podporządkowują całe życie pracy zawodowej, która jest ich pasją. Są niezwykle zapracowani, a każdą chwilę chcieliby spożytkować efektywnie z myślą o pacjentach, a nie opiece nad swoim profilem w sieci. Mając na uwadze warunki pracy lekarzy oraz w pełnym poszanowaniu ich czasu bierzemy pełną odpowiedzialność za profesjonalne przygotowanie i permanentną opiekę nad wirtualną wizytówką każdego specjalisty w branży medycznej, który podejmie współpracę z naszym portalem.

Nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu PolecanyLekarz.pl czuwa zespół specjalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu budowania wizerunku w sieci, pozycjonowania w Google (SEM) oraz marketingiem. Wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz know-how, by stworzyć maksymalnie profesjonalną przestrzeń dla lekarzy. Dlatego też, to my przejmujemy protektorat nad mini-stroną każdego lekarza, zarówno w zakresie treści i formy wizualnej oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarce online, a ekspertom medycznym korzystającym z naszych usług pozostawiamy jedynie zadowolenie z bycia członkiem wysokiej klasy internetowej medycznej społeczności.

Baza lekarzy świadomie polecanych

Lekarze oraz pacjenci na platformie internetowej Polecany Lekarz znajdą przede wszystkim możliwość uczciwej interakcji. Opinie na temat jakości pracy danego specjalisty będą mogły publikować jedynie osoby będące wcześniej jego pacjentami. Opiniowanie na stronie odbywa się na zasadzie „jedna wizyta = jeden komentarz”. Dzięki temu, wszelkie informacje pojawiające się pod nazwiskiem lekarza będą w pełni rzetelne i prawdziwe.

Pacjent poszukując specjalisty w danej dziedzinie nie będzie miał żadnych wątpliwości, czy można zaufać przeczytanym komentarzom i czy są one autentyczne, a nie autorstwa osób, które słyszały o danym lekarzu, bądź były u niego na wizycie jeden raz a pozostawiły kilka wpisów pod różnym pseudonimem.

Bycie częścią internetowej lekarskiej społeczności to możliwość na szybkie dotarcie do specjalistów w swojej dziedzinie z zakresu opieki zdrowotnej oraz gwarancja pozyskania wiarygodnych i co najważniejsze zgodnych z rzeczywistością ocen lekarza, co jest zaletą zarówno dla posiadających profile zawodowe ekspertów medycyny, jak również osób poszukujących porad lekarskich.

Business to business oparty na zdrowych fundamentach

Kooperacja zespołu Polecanego Lekarza z Klientami opiera się na zasadach franchisingu internetowego e-commerce. Jest to kompleksowa, wieloaspektowa, zapewniająca szeroki pakiet zalet współpraca oparta na relacji B2B (Business to Business). 

Polecony Lekarz, jako dawca usług franszyzy oferuje ze swojej strony renomowaną markę sieciową, sprawdzoną ideę na osiągnięcie sukcesu w klasycznym e-biznesie oraz profesjonalną wiedzę kierunkową opartą na wieloletnim doświadczeniu specjalistów z zakresu marketingu internetowego. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, a nasi eksperci wypromują i wywindują każdego Klienta na najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

Polecony Lekarz w pigułce

Lekarze korzystający z usług serwisu zrzeszającego profesjonalistów działających w branży medycznej zyskują:

  • Moderowaną wizytówkę wirtualną,
  • Obecność w ekskluzywnym gronie najlepszych profesjonalistów świadczących usługi z zakresu opieki zdrowotnej na terenie Krakowa,
  • Uczciwość opinii (osoba, która nie była pacjentem lekarza, nie będzie miała możliwości wystawienia komentarza na temat jego pracy),
  • Wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej Google.

Pacjenci poszukujący specjalistów z danej branży medycznej poprzez portal doświadczą korzyści:

  • 100% wiarygodności ocen lekarzy (czytając opinie na temat danego specjalisty mamy pewność, że wystawiła go osoba będąca jego prawdziwym pacjentem),
  • Szybkość dotarcia do najlepszego eksperta medycznego bez potrzeby wielogodzinnego wertowania przeglądarki Google – pacjent znajdzie poszukiwanego lekarza na pierwszej stronie wyszukiwarki,
  • Czytelny i łatwy w obsłudze profil lekarza, dostarczający najważniejszych informacji, jak dane kontaktowe, godziny przyjęć, czy zakres usług w danej specjalizacji.