Instrukcja

 

1 Rejestracja

 

Pierwszym krokiem przy założeniu konta na naszej stronie jest rejestracja. W tym celu należy kliknąć przycisk „Rejestracja” znajdujący się u góry strony lub bezpośrednio pod niniejszym tekstem. Podczas rejestracji należy wypełnić pola tekstowe. Nazwa użytkownika lub adres e-mail pełnią rolę loginu i służą do późniejszego logowania.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo na skrzynkę pocztową kod aktywacyjny, po uruchomieniu którego mają Państwo dostęp do swojego konta na naszym portalu. Wszelkie informację na temat aktywacji konta będą znajdowały się w otrzymanej wiadomości.

 

2 Logowanie

 

Po dokonaniu rejestracji mogą Państwo w każdej chwili zalogować się na swoje konto. W tym celu należy wybrać opcje „Zaloguj się”. W miejscu „Nazwa użytkownika” należy wpisać login wybrany przy rejestracji lub podany przy rejestracji adres e-mail. Zarówno „Nazwa użytkownika” jak i wybrane przez Państwa „Hasło” są dostępne w mailu, w którym otrzymali Państwo kod dostępu.  Po zalogowaniu mają Państwo możliwość wprowadzenia swoich danych osobowych.

 

3 Tworzenie wizytówki

 

Po zalogowaniu się na portal otrzymują Państwo możliwość wygenerowania wizytówki określającej opis usług oraz wszystkich informacji na temat Państwa działalności. Bezposrednio po zalogowaniu, mają Państwo dostęp do możliwości wprowadzenia swoich danych. W tym celu należy wyrać opcje "Dodaj wpis". Wszystkie wprowadzane przez Państwa dane można w każdej chwili edytować. Ważne jest aby w pierwszej kolejności wybrać specjalizację. W innym przypadku nie będzie możliwe dodoanie "Danych kontaktowych".

Opis

W tym miejscu mogą Państwo umieścić opis swojej sylwetki.


Wysoka pozycja w wyszukiwarkach
Aby uzyskać wysoką pozycję w internetowych wyszukiwarkach należy dostosować się do następujących wytycznych:

  • wstawiany opis powinien mieć co najmniej 1500 znaków,
  • umieszczony tekst powinien być oryginalny i nie powielany na innych stronach internetowych. 

Ważne jest, aby zlokalizować miejsce działalności na mapie. W tym celu należy sprawdzić położenie czerwonego znacznika na mapie i w razie rozbieżności przesunąć znacznik na pożądane miejsce.

 

Dane kontaktowe

Adres, numer telefonu czy godziny przyjęć ułatwią pacjentom możliwość skontaktowanie się z Państwem. 

 

Zdjęcie

Zamieszczenie zdjęcia pozytywnie wpłynie na Państwa wizerunek. Nie będą Państwo anonimowi co z pewnością wzbudzi zaufanie wśród potencjalnych pacjentów. Aby umieścić zdjęcie wystarczy w miejscu „Wybierz plik” wybrać odpowiednią fotografię. 

 

Tagi

Jest to niezwykle istotne, ponieważ dzięki zastosowaniu tzw. tagów mogą Państwo uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Tagi to po prostu kluczowe słowa będące opisem oferowanych usług, specjalności, leczonych chorób itp. Krótkie hasła będą zamieszczone przez Państwa w tej zakładce będą łączone z hasłami wpisywanymi przez osoby szukające w Internecie konkretnych usług.