Profesjonalna e-wizytówka

Budowanie pozytywnej reputacji w wirtualnym świecie znacząco różni się od rzeczywistości. Internet rządzi się własnymi prawami, które zespołowi Polecanego Lekarza nie są obce. Zajmujemy się kompleksową promocją specjalistów z zakresu medycyny w sieci poprzez kreację profesjonalnej oraz permanentnie moderowanej wizytówki online.

Lekarski autorytet w Internecie

Lekarze to grupa zawodowa, która poświęca całe życie dla swojej pasji. Autorytet w środowisku lekarskim buduje się przez długie lata i wielogodzinną naukę teorii podczas studiów, szkolenia, a w końcowym etapie praktykę zawodową oraz liczne publikacje naukowe. Ściślej mówiąc, podwyższanie kompetencji i umiejętności w medycynie nie ma końca.

W realnym świecie lekarze oddali się całkowicie swojemu zawodowi, na „dobre imię” pracowali długimi latami, zyskali uznanie i szacunek zadowolonych pacjentów oraz współpracowników. Wraz z pojawieniem się Internetu oraz trendu wśród społeczeństwa WEB 2.0. poszukiwania wszelkich informacji tylko i wyłącznie w sieci, specjaliści budujący swoją markę od najwcześniejszych lat stali się ponownie anonimowi w wirtualnej przestrzeni. Ponadto, sieć internetowa stała się miejscem, gdzie każdy, bez dowodzenia swojego doświadczenia i kwalifikacji mógł udzielać porad lekarskich, które często mijają się z prawdą. Tak zwany doktor Google opanował umysły niczego nieświadomych internautów.

Ludzie chcąc mądrzej korzystać z bogactw, jakie daje Internet, poszukują w nim możliwości pozyskania kontaktu do prawdziwych specjalistów z zakresu branży lekarskiej. Polecany Lekarz pozwala szybko skojarzyć ze sobą pacjentów z najlepszymi lekarzami, będącymi prawdziwymi ekspertami w swojej branży.

Wirtualny wizytownik lekarski

Wypracowany przez lata pozytywny wizerunek lekarza skutecznie zaadaptujemy w wirtualnej przestrzeni. Dla każdego członka katalogu online przygotowujemy indywidualnie zaprojektowaną wizytówkę będącą skarbnicą najważniejszych informacji, jakich poszukuje pacjent. Zajmujemy się kompleksową promocją w Internecie.

Znając realia pracy lekarzy i zdając sobie sprawę z ograniczeń czasowych, przejmujemy pełną kontrolę i nadzór nad wirtualnym image. Dbamy o jakość i aktualność treści oraz stronę wizualną internetowego portfolio. Dostarczamy przejrzysty i estetyczny produkt adekwatnie dostosowany do dynamicznie rozwijających się współczesnych technologii oraz potrzeb i wymagań grupy zawodowej, jaką są lekarze.

Mini-strona polecanego lekarza zawiera informacje, które można skategoryzować w podklasach:

  • Dane kontaktowe,
  • Adres,
  • Pory przyjęć,
  • Krótki opis, zawierający historię doświadczenia medycznego,
  • Specjalizacje,
  • Zakres usług w danej dziedzinie,
  • Mapa dojazdu.

Dzięki usłudze stałej opieki z zakresu marketingu internetowego wszelkie informacje zawarte w e-wizytówce lekarza są stale aktualizowane przez profesjonalistów z zakresu SEO Copywritingu. Dbamy o to, by każdy tekst zawierał po pierwsze, zgodne z prawdą dane, po drugie, w pełni odpowiadał standardom w Internecie, co przekłada się na wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej Google, a dzięki temu dużą rozpoznawalność i autorytet w sieci adekwatny z wypracowanym wcześniej w realnym świecie.