Prestiżowa sieć lekarzy

Polecany-Lekarz.pl to wirtualna przestrzeń, gdzie lekarze mogą liczyć na prestiż, na który pracowali latami poprzez obecność w gronie jedynie najlepszych specjalistów, a pacjenci otrzymają bazę profesjonalistów oraz komentarzy na ich temat pochodzących z uczciwych i sprawdzonych źródeł.

W doborowym towarzystwie

Katalogi internetowe agregujące specjalistów z danej branży zyskały bardzo szybko na popularności. Jednakże, czy za wzrastającą ilością idzie również wysoka jakość? Jeżeli decydujemy się na autopromocję w miejscu reklamującym się, jako zrzeszające jedynie specjalistów z danej dziedziny, chcemy by tak w rzeczywistości było. Niestety, na wielu tego typu portalach społecznościowych, również medycznych, zarejestrować może się każdy „specjalista”. Nagle okazuje się, że owych ekspertów jest kilkuset, a ich profile internetowe żyją własnym życiem. Czy tego poszukuje w Internecie dobry lekarz?

Polecany-Lekarz.pl to miejsce, gdzie swoje wirtualne wizytówki będą mieli tylko najlepsi specjaliści prowadzący działalność na rynku lekarskim, profesjonaliści w swoim fachu. Ekskluzywna liczba lekarzy z każdej specjalizacji to duża zaleta zarówno dla członków środowiska lekarskiego, jak i potencjalnych pacjentów, którzy otrzymują do dyspozycji zaplecze sprawdzonych i godnych zaufania ekspertów medycznych.

Naszą misją jest, by cały portal oraz jego członkowie identyfikowani byli z fachowością, profesjonalizmem i uczciwością w świadomości internautów. Jako specjaliści do spraw marketingu i promocji internetowej dbamy o wieloaspektową i wielopłaszczyznową kreację pozytywnego wizerunku w sieci, tak by nasi Klienci – najlepsi lekarze medycyny – mogli w pełni poświęcić się temu, co ważne, a mianowicie ich pracy zawodowej.

Uczciwe źródło opinii

Lekarze, to grupa zawodowa, która od początków istnienia była nastawiona na ocenę ze strony współpracowników oraz pacjentów. Od wizerunku, na jaki pracowali przez wiele lat, poprzez ciężką naukę i praktykę zależy ich los w branży medycznej. Internet to niebezpieczne narządzie w rękach niektórych osób. Wiele grup społecznych, w tym również lekarze zostali narażeni na krytyczne, często niezgodne z prawdą komentarze wystawiane przez anonimowe osoby, które w wielu przypadkach nie były nigdy ich pacjentami.

W wyniku obserwacji i analizy branży medycznej w Internecie pojawiła się idea stworzenia miejsca, gdzie nie będzie mowy o naruszaniu dóbr osobistych specjalistów, którzy poświęcili całe swoje życie pozyskaniu wiedzy i umiejętności w branży medycznej. Polecany Lekarz to portal, gdzie każda ocena wystawiona będzie przez realnego pacjenta. System opiniowania na naszym portalu opiera się na prostej, uczciwej zasadzie: „jedna wizyta = jedna opinia”.

Jak to działa? To nieskomplikowany proces, który przyniesie wiele dobrego zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Po wizycie u polecanego lekarza badany otrzyma czasowy dostęp do jego mini-strony umożliwiający wystawienie jednej oceny. Zatem, wszystkie opinie, jakie znajdą się pod nazwiskiem danego specjalisty będą odzwierciedlały rzeczywistość. Nie będzie możliwości, by nieznana lekarzowi osoba opublikowała niezgodne z prawdą oceny pozytywne, bądź negatywne.