Warto do nas dołączyć !

Polecany Lekarz to nowoczesna, multimedialna platforma będąca miejscem szybkiej, bezpiecznej i profesjonalnej komunikacji między lekarzami i pacjentami. Korzystanie z usług serwisu niesie za sobą pakiet korzyści, jak bogata w niezbędne informacje wirtualna wizytówka dla lekarza oraz dostęp do najlepszych ekspertów medycznych dla pacjenta.

Współpraca z naszym portalem to:

najskuteczniejsza metoda pozyskania nowych pacjentów

- zaistnienie w grupie najlepszych specjalistów

- tworzenie pozytywnego i nowoczesnego PR w sieci

wysoka pozycja swoich usług oraz osoby w wyszukiwarce Google

promocja lokalna poprzez media, sieć...

     ...dołącz do sprawdzonej

wąskiej grupy lokalnych


     specjalistów

  • 1

Prymat medycyny w Google

Zostań jednym z Polecanych Lekarzy, a Twoje nazwisko dotrze, jako pierwsze do każdego potencjalnego pacjenta w Internecie. Jak to możliwe? Dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, a co za tym idzie przewadze konkurencyjnej, rozpoznawalności oraz możliwości dotarcia do większej liczby klientów.

Wysoka pozycja w Google na cito

Zaistnieć w społeczności internetowej nie jest trudną rzeczą, natomiast znaleźć się w ogromnej liczbie innych użytkowników na podium, jest już sztuką, która niczym w medycynie wymaga dużej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. W wyszukiwarkach internetowych, jak w życiu, króluje jedna zasada: „kto pierwszy – ten lepszy”. Z prac badawczych dotyczących optymalizacji działań pod kątem narzędzi internetowych umożliwiających szybką eksplorację danego tematu – słowa klucz - wynika, iż osoby poszukujące danej frazy w Internecie po wpisaniu jej do wyszukiwarki online, odwiedzają głównie odnośniki do stron www na pierwszej stronie wyników. Zatem, chcąc zaistnieć w świadomości wirtualnego klienta, należy dążyć do uzyskania najwyższej pozycji w Google - i to jest główną misją zespołu Polecanego Lekarza. Najlepsi specjaliści ze wszystkich dziedzin medycyny na terenie Krakowa będą wręcz „na wyciągnięcie ręki” pacjenta.

O wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google decydują algorytmy weryfikujące stopień powiązania treści i informacji zawartych na danej stronie internetowej z poszukiwanymi kluczowymi słowami. Dzięki profesjonalnie pod kątem zarządzania treścią w Internecie przygotowanymi indywidualnymi wizytówkami, poszukiwani specjaliści z danej dziedziny lekarskiej będę personalnie wyświetlali się, jakie pierwsze polecane przez Google wyniki dostarczające pacjentowi informację: „to jest lekarz, którego szukasz”. Ponadto, potencjalny klient będzie mógł odszukać danego lekarza nie tylko po ogólnej specjalizacji, ale również poprzez tak zwane „tagi” - po szczegółowym opisie zakresu świadczonych usług z danej profesji lekarskiej.

Internetowe grono lekarzy

Odpowiedź na pytanie: „Czy warto ogłaszać się w Internecie?” znajduje swoje potwierdzenie w badaniach społecznych, które obrazują, iż 97% osób poszukujących specjalisty z danej branży, w tym również w medycynie sięga po narzędzie, jakim jest wyszukiwarka Google. Zatem, jeżeli warto promować własny biznes w wirtualnej przestrzeni, jak to zrobić efektywnie? Zastanawiając się nad autoreklamą w Internecie, wielu lekarzy boryka się z dylematem, czy lepszym jest zainwestowanie we własną stronę poświęconą tylko i wyłącznie mojej osobie, czy może skorzystać z usług katalogu online.

Dotarcie do grupy docelowej nie kończy się na stworzeniu własnej witryny w Internecie. Na wysoką pozycję w wyszukiwarce Google wpływ ma zespół komponentów w zakresu marketingu internetowego, nad którym pracuje sztab specjalistów. Niebywałą zaletą prospektu internetowego zrzeszającego najlepszych lekarzy w jednym miejscu jest duża skuteczność w dotarciu do większej liczby internautów w drodze optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Portal społecznościowy Polecany Lekarz ma na celu nie tylko zapewnienie miejsca na promocję ekspertów medycyny, ale przede wszystkim wywindowanie każdego członka naszej społeczności na szczyt wirtualnej katedry Google. Lekarz będąc widocznym natychmiastowo po wpisaniu poszukiwanej frazy na najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej ma większą szansę na dotarcie do liczniejszej grupy potencjalnych pacjentów, co w przyszłości odzwierciedla się w bogatszej w doświadczenia praktyce lekarskiej, większym prestiżem i rozpoznawalnością oraz sukcesem ekonomicznym.

  • 2

Prestiżowa sieć lekarzy

Polecany-Lekarz.pl to wirtualna przestrzeń, gdzie lekarze mogą liczyć na prestiż, na który pracowali latami poprzez obecność w gronie jedynie najlepszych specjalistów, a pacjenci otrzymają bazę profesjonalistów oraz komentarzy na ich temat pochodzących z uczciwych i sprawdzonych źródeł.

W doborowym towarzystwie

Katalogi internetowe agregujące specjalistów z danej branży zyskały bardzo szybko na popularności. Jednakże, czy za wzrastającą ilością idzie również wysoka jakość? Jeżeli decydujemy się na autopromocję w miejscu reklamującym się, jako zrzeszające jedynie specjalistów z danej dziedziny, chcemy by tak w rzeczywistości było. Niestety, na wielu tego typu portalach społecznościowych, również medycznych, zarejestrować może się każdy „specjalista”. Nagle okazuje się, że owych ekspertów jest kilkuset, a ich profile internetowe żyją własnym życiem. Czy tego poszukuje w Internecie dobry lekarz?

Polecany-Lekarz.pl to miejsce, gdzie swoje wirtualne wizytówki będą mieli tylko najlepsi specjaliści prowadzący działalność na rynku lekarskim, profesjonaliści w swoim fachu. Ekskluzywna liczba lekarzy z każdej specjalizacji to duża zaleta zarówno dla członków środowiska lekarskiego, jak i potencjalnych pacjentów, którzy otrzymują do dyspozycji zaplecze sprawdzonych i godnych zaufania ekspertów medycznych.

Naszą misją jest, by cały portal oraz jego członkowie identyfikowani byli z fachowością, profesjonalizmem i uczciwością w świadomości internautów. Jako specjaliści do spraw marketingu i promocji internetowej dbamy o wieloaspektową i wielopłaszczyznową kreację pozytywnego wizerunku w sieci, tak by nasi Klienci – najlepsi lekarze medycyny – mogli w pełni poświęcić się temu, co ważne, a mianowicie ich pracy zawodowej.

Uczciwe źródło opinii

Lekarze, to grupa zawodowa, która od początków istnienia była nastawiona na ocenę ze strony współpracowników oraz pacjentów. Od wizerunku, na jaki pracowali przez wiele lat, poprzez ciężką naukę i praktykę zależy ich los w branży medycznej. Internet to niebezpieczne narządzie w rękach niektórych osób. Wiele grup społecznych, w tym również lekarze zostali narażeni na krytyczne, często niezgodne z prawdą komentarze wystawiane przez anonimowe osoby, które w wielu przypadkach nie były nigdy ich pacjentami.

W wyniku obserwacji i analizy branży medycznej w Internecie pojawiła się idea stworzenia miejsca, gdzie nie będzie mowy o naruszaniu dóbr osobistych specjalistów, którzy poświęcili całe swoje życie pozyskaniu wiedzy i umiejętności w branży medycznej. Polecany Lekarz to portal, gdzie każda ocena wystawiona będzie przez realnego pacjenta. System opiniowania na naszym portalu opiera się na prostej, uczciwej zasadzie: „jedna wizyta = jedna opinia”.

Jak to działa? To nieskomplikowany proces, który przyniesie wiele dobrego zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Po wizycie u polecanego lekarza badany otrzyma czasowy dostęp do jego mini-strony umożliwiający wystawienie jednej oceny. Zatem, wszystkie opinie, jakie znajdą się pod nazwiskiem danego specjalisty będą odzwierciedlały rzeczywistość. Nie będzie możliwości, by nieznana lekarzowi osoba opublikowała niezgodne z prawdą oceny pozytywne, bądź negatywne.

  • 3

Profesjonalna e-wizytówka

Budowanie pozytywnej reputacji w wirtualnym świecie znacząco różni się od rzeczywistości. Internet rządzi się własnymi prawami, które zespołowi Polecanego Lekarza nie są obce. Zajmujemy się kompleksową promocją specjalistów z zakresu medycyny w sieci poprzez kreację profesjonalnej oraz permanentnie moderowanej wizytówki online.

Lekarski autorytet w Internecie

Lekarze to grupa zawodowa, która poświęca całe życie dla swojej pasji. Autorytet w środowisku lekarskim buduje się przez długie lata i wielogodzinną naukę teorii podczas studiów, szkolenia, a w końcowym etapie praktykę zawodową oraz liczne publikacje naukowe. Ściślej mówiąc, podwyższanie kompetencji i umiejętności w medycynie nie ma końca.

W realnym świecie lekarze oddali się całkowicie swojemu zawodowi, na „dobre imię” pracowali długimi latami, zyskali uznanie i szacunek zadowolonych pacjentów oraz współpracowników. Wraz z pojawieniem się Internetu oraz trendu wśród społeczeństwa WEB 2.0. poszukiwania wszelkich informacji tylko i wyłącznie w sieci, specjaliści budujący swoją markę od najwcześniejszych lat stali się ponownie anonimowi w wirtualnej przestrzeni. Ponadto, sieć internetowa stała się miejscem, gdzie każdy, bez dowodzenia swojego doświadczenia i kwalifikacji mógł udzielać porad lekarskich, które często mijają się z prawdą. Tak zwany doktor Google opanował umysły niczego nieświadomych internautów.

Ludzie chcąc mądrzej korzystać z bogactw, jakie daje Internet, poszukują w nim możliwości pozyskania kontaktu do prawdziwych specjalistów z zakresu branży lekarskiej. Polecany Lekarz pozwala szybko skojarzyć ze sobą pacjentów z najlepszymi lekarzami, będącymi prawdziwymi ekspertami w swojej branży.

Wirtualny wizytownik lekarski

Wypracowany przez lata pozytywny wizerunek lekarza skutecznie zaadaptujemy w wirtualnej przestrzeni. Dla każdego członka katalogu online przygotowujemy indywidualnie zaprojektowaną wizytówkę będącą skarbnicą najważniejszych informacji, jakich poszukuje pacjent. Zajmujemy się kompleksową promocją w Internecie.

Znając realia pracy lekarzy i zdając sobie sprawę z ograniczeń czasowych, przejmujemy pełną kontrolę i nadzór nad wirtualnym image. Dbamy o jakość i aktualność treści oraz stronę wizualną internetowego portfolio. Dostarczamy przejrzysty i estetyczny produkt adekwatnie dostosowany do dynamicznie rozwijających się współczesnych technologii oraz potrzeb i wymagań grupy zawodowej, jaką są lekarze.

Mini-strona polecanego lekarza zawiera informacje, które można skategoryzować w podklasach:

  • Dane kontaktowe,
  • Adres,
  • Pory przyjęć,
  • Krótki opis, zawierający historię doświadczenia medycznego,
  • Specjalizacje,
  • Zakres usług w danej dziedzinie,
  • Mapa dojazdu.

Dzięki usłudze stałej opieki z zakresu marketingu internetowego wszelkie informacje zawarte w e-wizytówce lekarza są stale aktualizowane przez profesjonalistów z zakresu SEO Copywritingu. Dbamy o to, by każdy tekst zawierał po pierwsze, zgodne z prawdą dane, po drugie, w pełni odpowiadał standardom w Internecie, co przekłada się na wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej Google, a dzięki temu dużą rozpoznawalność i autorytet w sieci adekwatny z wypracowanym wcześniej w realnym świecie.